Архив за етитет: секти

Рециклиране на души

Душата забавление ли е? И яко ли е да нямаш душа? Ако нямаш душа, как ще почетеш Задушница? Няколко пъти около Задушницата след поста имаше пъстри паради… Нещо против парадите ли имате? 

Така и не разбрах къде точно рециклират душите. И как се превръщат в лозунги… Ама бизнесът върви яко! Политически плакати вместо слова за спасение! Спасението е в политическите плакати! Нашият партиен вожд е лама! И не само лама… А и “антилопа, газела – абсолютният потоп, топ-топ, топ-топ”. Извинявайте, отплеснах се по песента! У нас има вселенски хитове… Нещо против думата “вселенски” ли имате? Продължете да четете Рециклиране на души